Girls in Tech Poland | Przez garaż w przyszłość… i nowe technologie.
223
post-template-default,single,single-post,postid-223,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Przez garaż w przyszłość… i nowe technologie.

Dla niewtajemniczonych, wymówienie słów jak laminator termotransfer PCB, uniwersalny ploter CNC, silniki krokowe – może być wyzwaniem, nie wspominając o zastosowaniu czy działaniu. 

Ale nie z nimi … z Sarą i jej Tatą nie tylko zrozumiecie co to jest i jak działa, a przede wszystkim jak to zrobić czy zmodyfikować. Sara ma za sobą projektowanie oraz budowę drukarek 3D – nie jednej, a aż trzech. Jak sami o sobie piszą (http://garage-makezone.eu/?page_id=13):

„Garage-Makezone to strona, gdzie amatorzy, pasjonaci i hobbyści zyskają możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności”.

Na stronie znajdziecie instrukcje oraz dokumentacje techniczne, na kanale YouTube zrealizujecie projekty krok po kroku, a w grupie dyskusyjnej na FB – podzielicie się doświadczeniami oraz znajdziecie porady. 

 

autor: Kamila Kuźniewska.

No Comments

Post A Comment