Girls in Tech Poland | O nas
14
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

About us

Girls in Tech (GIT) to globalna organizacja non-profit skupiająca się na biznesie, edukacji, a także upodmiotowieniu dziewcząt oraz kobiet, które są pasjonatkami technologii. Adriana Gascoigne założyła GIT w 2007 roku, aby stworzyć struktury wsparcia by pomagać kobietom rozwijać się zawodowo w dziedzinach STEM.

Obecnie GIT ma na celu przyspieszenie wzrostu liczby innowacyjnych kobiet rozpoczynających działalność w przemyśle zaawansowanych technologii oraz budowaniu nowych firm/startup’ów. Osiągamy to poprzez tworzenie własnych, innowacyjnych programów oraz strategicznych, globalnych partnerstw.

GIT nie jest organizacją tylko dla profesjonalnych kobiet. Jesteśmy dla każdego, kto interesuje się technologią, startup’ ami oraz wspieraniem kobiet w rozwoju. Działamy w duchu dziewczyny w obrębie każdego z nas – nieustraszonej, żywej i zdecydowanej.

a